POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO

ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Opis stanowiska – czym się będziesz zajmował?

  • prowadzeniem zabaw dla dzieci, głównie dzieci niepełnosprawnych
  • organizowaniem animacji dla dorosłych

Oczekiwania – jakie cechy powinieneś posiadać?

  • łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi,
  • pomysłowość, kreatywność, dobra energia
  • dobra sprawność fizyczna
  • umiejętność koordynowania oraz organizacji zabaw dla dzieci i animacji dla dorosłych
  • odpowiedzialność oraz zdyscyplinowanie
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy – co zyskasz zostając naszym pracownikiem?

  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie
  • perspektywy rozwoju i ambicji zawodowych

Dodatkowe atuty – co będzie mile widziane, ale nie jest konieczne?

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: polanika@polanika.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 793 200 805

Zalecany kontakt mailowy lub przez SMS.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 2002 ,Nr 101, poz. 923 ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Amid Prestige Mikołajczyk&Michoń Sp. j.”