POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO

KUCHARZ

Opis stanowiska – czym się będziesz zajmował?

  • oczywiście gotowaniem;)
  • przygotowanie imprez okolicznościowych: wesela, komunie, grille
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • pomoc w przygotowywaniu menu

Oczekiwania – jakie cechy powinieneś posiadać?

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • sumienność
  • pracowitość
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy – co zyskasz zostając naszym pracownikiem?

  • forma umowy do uzgodnienia
  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ambitne wyzwania

Dodatkowe atuty – co będzie mile widziane, ale nie jest konieczne?

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: katarzyna.kundera@lipowydwor.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 730 200 608

Zalecany kontakt mailowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 2002 ,Nr 101, poz. 923 ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Amid Prestige Mikołajczyk&Michoń Sp. j.”