kelner

Zakres obowiązków:

  • obsługa naszych Gości w różnych punktach gastronomicznych
  • obsługa imprez okolicznościowych
  • dbałość o wysoki standard oraz jakość usług
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • gotowość i chęć do nauki

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub zlecenie,
  • miłą atmosferę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 734 828 082 lub przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mariusz.dorozinski@polanika.pl

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Komplex Świętokrzyska Polana Sp. z o.o., moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.

Scroll to Top