POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO

POMOC KUCHENNA

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowaniu imprez okolicznościowych: wesela, komunie, grille; zimna płyta, surówki
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • sumienność
  • pracowitość
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • forma umowy do uzgodnienia
  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ambitne wyzwania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: anna.krol@polanika.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 662 042 495

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kompleks Świętokrzyska Polana Sp. z o.o. moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kompleks Świętokrzyska Polana Sp. z o.o. , moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody”.