POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO

RECEPCJONISTY

Opis stanowiska – czym się będziesz zajmował?

  • zapewnienie jak najlepszej obsługi Gości zgodnie z przyjętymi standardami
  • profesjonalne świadczenie usług związanych z zakwaterowaniem
  • wystawianie faktur
  • realizacja płatności
  • udzielanie informacji Gościom o świadczonych na terenie ośrodka usługach
  • dokonywanie rezerwacji
  • reagowanie na bieżące potrzeby Gości

Oczekiwania – jakie cechy powinieneś posiadać?

  • doświadczenie na wskazanym lub podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośrednie
  • znajomość standardów profesjonalnej obsługi Gości
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz sprzętu biurowego

Oferujemy – co zyskasz zostając naszym pracownikiem?

  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole, w stabilnej i prestiżowej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stałe wynagrodzenie zasadnicze
  • obiady pracownicze na specjalnych warunkach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: jaroslaw.gajos@polanika.pl

Klauzula zgody:
Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Kompleksu Świętokrzyska Polana dostępną na stronie www.polanika.pl/polityka-prywatnosci/

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Amid Prestige Sp. J., ul. Laskowa 93, 25-060 Zagnańsk moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.