Praca – specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Opis stanowiska:

  • sprzedaż wycieczek jednodniowych oraz pobytowych (indywidualnych i grupowych)
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie realizacji poszczególnych usług
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • pozyskiwanie nowych partnerów i budowanie współpracy z podmiotami oferującymi usługi turystyczne oraz instytucjami edukacyjnymi
  • gotowość do podróży służbowych
  • kreowanie wizerunku firmy w środowisku turystycznym i środowisku edukacyjnym

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym, prestiżowym obiekcie i firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dużą autonomię w zakresie organizacji pracy i realizacji celów
  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, praktyki produktowe i sprzedażowe)
  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość budowania relacji z klientami (doświadczenie w sprzedaży nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem)
  • niezbędna znajomość i obsługa pakietu Office (Word, Excel)
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • samodzielność, kreatywność i wysoki poziom motywacji w zakresie realizacji celów
  • prawo jazdy kategorii B

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny (uzasadnienie dlaczego powinniśmy wybrać twoją kandydaturę).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy beata.gawronska@polanika.pl

Termin nadsyłania CV do 10-04-2019

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amid Prestige Mikołajczyk & Michoń Sp.j. z siedzibą w Chrustach (26-050) ul. Laskowa 93 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Amid Prestige Sp.j z siedzibą w Chrustach (26-050) ul. Laskowa 93. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.