POSZUKUJEMY PRACOWNIKA

NA STANOWISKO

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRZYJĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która podejmie się kompleksowej obsługi przyjęć okolicznościowych – od kontaktu z klientem, po organizację samej imprezy oraz obsługę.

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość budowania relacji z klientami
  • doświadczenie w sprzedaży przyjęć okolicznościowych
  • niezbędna znajomość i obsługa pakietu Office (Word, excel)
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • samodzielność, kreatywność i wysoki poziom motywacji w zakresie realizacji celów
  • doświadczenie w realizacji działań marketingowych będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż przyjęć okolicznościowych
  • obsługa klienta
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • pozyskiwanie nowych partnerów i klientów
  • skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji niezbędnej do realizowania procesu

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym, prestiżowym obiekcie i firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dużą autonomię w zakresie organizacji pracy i realizacji celów
  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, praktyki produktowe i sprzedażowe)
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
marketing@swietokrzyskapolana.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 662 042 495

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kompleks Świętokrzyska Polana Sp. z o.o. moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kompleks Świętokrzyska Polana Sp. z o.o. , moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.